Omikron Nabory 2.0 – szkolenie Rady Decyzzyjnej

Przedstawiamy fotorelację ze spotkania szkoleniowego dla Członków Rady Decyzyjnej dotyczącego „Procedury oceny i wyboru operacji, procedury oceny i wyboru grantobiorców, lokalnych kryteriów wyboru oraz wdrożenia systemu Omikron Nabory 2.0”. Spotkanie odbyło się 17 czerwca w godz. 13-15:00. w biurze LGD-„Gniazdo”. Jego celem było przybliżenie toku postępowania i sposobu oceny wniosków za pomocą lokalnych kryteriów w aplikacji Omikron Nabory 2.0. oraz filmu instruktażowego. Dziękujemy Członkom Rady Decyzyjnej za liczne przybycie i potraktowanie sprawy priorytetowo.

 

sprawdź również

Warsztat refleksyjny

Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania-„Gniazdo” serdecznie zaprasza na organizowany w dniu 25 lutego 2026 r. warsztat …